Szokolyai Cseh Péter Általános Iskola • 2624, Szokolya, Lévai u. 5. • Tel.: 06 (27) 585-530

NÉV

MUNKAKÖR

VÉGZETTSÉG

2020/2021. TANÉV

Abai-Molnár Réka

tanító

főiskola

NK-II. csop.vezetője

Abai Sándorné

óraadó tanító

főiskola

NK-s csoport

Aradi Szilveszter

óraadó tanár

főiskola

földrajz tantárgy oktatása

Barton Zsoltné

tanár

főiskola

irodalom, magyar nyelv oktatása

Balogh Tamás

tanító

főiskola

NK-I. csoport vezetője

Bella Zsuzsanna

tanár

főiskola

magyar nyelv és irodalom oktatása NK-IV. csoport vezetője

Embey-Isztin Gabriella

tanár

egyetem

biológia, kémia, ének-zene oktatása

Herédiné Prajda Alexandra

tanár

egyetem

angol nyelv oktatása

Herth Béla

tanár

egyetem

8. osztály osztályfőnöke,történelem, fizika,techika oktatása

Hlavati Róbert

tanár

főiskola

6.osztály osztályfőnöke, digitális kultúra,matematika oktatása

Huszta Emma Anna

tanár

egyetem

intézményvezető, testnevelés oktatása

Káplóczki Beáta

tanító

főiskola

3.osztály osztályfőnöke, NK-III.csoport vezetője

Kelemen Ákos

óraadó tanár

főiskola

testnevelés oktatása

Keszericze Kármen

tanító

főiskola

2.osztály osztályfőnöke

Laufer Tamás

tanár

főiskola

7.osztály osztályfőnöke,rajz,etika oktatása,TSZ-II. csoport vezetője

Laufer-Galambosi Zsófia

tanító

főiskola

4.osztály osztályfőnöke

Nyiriné Grósz Judit

tanító

főiskola

intézményvezető helyettes

Sárosné Nobik-Nagy Rita

tanár

egyetem

5.osztály osztályfőnöke, magyar,angol nyelv oktatása

Tarné Drexler Tünde

tanító

főiskola

1.osztály osztályfőnöke

Vörös Zoltán

tanár

főiskola

testnevelés, természetismeret oktatása, TSZ-I.csop. vezetője,


Nem pedagógus dolgozóink
Plachi Erika
szakközépiskolai érettségi
iskolatitkár
Mikulán Nikolett
szakközépiskola érettségi
pedagógiai asszisztens
Bajai László
szakmunkásképző
karbantartó
Juhász Ferencné
alapfokú végzettség
takarító
Bagyinszki Zinajda
alapfokú végzettség
takarító
 
Hitoktatók
Tamás Balázs református hitoktatás
Petyerák Melinda katolikus hitoktatás
Gáspár Botond baptista hitoktatás
 
Pedagógus munkát segítők
Holecz- Szilágyi Nikoletta iskola pszichológus
Marosfalvi Éva gyógypedagógus
Abai Sándorné gyógytestnevelő
Pozsonyi Réka logopédus
Révészné Fülöp Alíz gyógypedagógus



8. osztály
of: Herth Béla

Agod Villő
Bíró Levente
Csitneki Boglárka
Dávid Norbert
Pauliscsák Adrián
Nagy Kristóf
Révész Hanna
Viski Márk


7. osztály
of: Laufer Tamás

Birszki Vendel
Chrén Máté
Csomó Barna
Gyöngyösi Amanda
Kazár Bence
Kosztolányi Léna Lotti
Maus Milán Manó
Puskás Botond
Száraz Hunor
Szijártó Bendegúz
Tóth Zsombor
Viasz Ádám




6. osztály
of: Hlavati Róbert

Biró Levente
Budai Lia
Csitneki Bíborka
Forgony Liza
Horváth Gergő
Maus Maja
Petykó Luca
Póta Anita
Póta Krisztián
Sallai Nikolett
Sellár Benjámin
Szabó Dániel
Takács Fanni
Veréb Petra

5. osztály
of: Sárosné Nobik-Nagy Rita

Birszki Orsolya
Englerth Szabolcs
Fehér Emma
Gábriel Virág
Györbiró-Szabó Bálint
Kovács Ábel
Magyar Zalán
Major Csanád
Major Dóra
Major Kata
Nagy Ízisz
Nyári Sámuel
Orosz Viktória
Pauliscsák Bálint
Petrik Laura
Sulcz Bálint Edvin
Szabó-Schmidt Vince
Száraz Merse
Van Der Veen Vince
Viasz Emese


4. osztály
of: Laufer-Galambosi Zsófia

Ambrus Endre
Bíró Bianka
Fazekas Hanna
Gyurik Nóra
Hajas Kata
Kovács Emil
Kutyes Kíra
Pauliscsák Áron
Révész Ádám
Salamon Angéla
Sáros Bence
Séllei Botond Gyula
Szabó Ruben
Szirota Kevin
Szücs Dominik
Varga Zsolt



3. osztály
of: Káplóczki Beáta

Aradi Abigél
Avar Kincső
Burik Ádám
Császár Luca
Csomó Dorina
Csordás-Sziráki Virág
Hoffman Boglárka
Kalász Nóra
Kata Viktória
Király Emili
Kiss Gergely
Kovács Eszter
Kuzniarski Tomaj
László Tamara
Nagy Emma
Palcsó Virág
Revóczi Csenge
Rittman Ármin
Salamon Hanga
Sonkután Tibor
Szabó Luca
Szabó Ninett
Szabó-Schmidt Janka
Van der Veen Ajsa



2.osztály
of: Keszericze Kármen

Ambrus Ibolya
Balázs Viola
Bátor Noel
Bőgér Patrik
Bőgér Vencel
Csuk Eszter
Győr Bálint
Hoffman Jázmin
Horváth Dániel
Király Vivien
Lakati Attila
Lukács Melinda
Makkai Zalán
Marincsák Mercédesz
Mészáros Márk
Pető Magdolna
Rabecz Péter
Révész Panna
Szabó Réka
Szabó Veronika
Tóth Kristóf
Török Joakim
Viski Bernadett




1. osztály
of: Tarné Drexler Tünde

Agod Anna
Aradi Blanka Johanna
Biró Emese
Chrén Tímea Virág
Csáazár Zente
Csomó Dominik
Holhos Jázmin Lili
Jóföldi Sára Laura
Kata Imre Ádám
Kovács Zsófia Ágnes
Magyar Balázs
Nagy Balázs István
Nyári Bernát Kristóf
Petykó Péter
Sipos Alex Adrián
Sulcz melissza
Szabó Bence
Szabó Dorina
Szennai Ádám
Tóth Zalán
Török Eduárd
Van der Veen Lelle Ráhel
Varga Botond
Varjasi Barnabás Benjámin
Viski Dávid
Viski Dominik





orarend


Szokolyai Cseh Péter Általános Iskola © Minden jog fenntartva! 2014