Szokolyai Cseh Péter Általános Iskola • 2624, Szokolya, Lévai u. 5. • Tel.: 06 (27) 585-530

NÉV

MUNKAKÖR

VÉGZETTSÉG

2020/2021. TANÉV

Abai-Molnár Réka

tanító

főiskola

1.osztály osztályfőnöke

Balogh Tamás

tanító

főiskola

NK-II. csoport vezetője

Bella Zsuzsanna

tanár

főiskola

5.osztály osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom oktatása

Herth Béla

tanár

egyetem

történelem, fizika, techika tantárgyak oktatása

Hlavati Róbert

tanár

főiskola

7.osztály osztályfőnöke, digitális kultúra, matematika oktatása

Huszta Emma Anna

tanár

egyetem

intézményvezető, testnevelés oktatása

Káplóczki Beáta

tanító

főiskola

4.osztály osztályfőnöke, NK-IV.csoport vezetője

Keszericze Kármen

tanító

főiskola

3.osztály osztályfőnöke

Laufer Tamás

tanár

főiskola

8. osztály osztályfőnöke, rajz, etika, digitális kultúra oktatása,TSZ. vezetője

Laufer-Galambosi Zsófia

tanító

főiskola

ének-zene oktatása, NK-II. csoport vezetője

Nyiriné Grósz Judit

tanító

főiskola

intézményvezető helyettes

Sárosné Nobik-Nagy Rita

tanár

egyetem

6.osztály osztályfőnöke, magyar, angol nyelv oktatása

Tarné Drexler Tünde

tanító

főiskola

2.osztály osztályfőnöke


Óraadók

Aradi Szilveszter

óraadó tanár

főiskola

földrajz, természetismeret tantárgy oktatása

Abai Sándorné

óraadó tanító

főiskola

NK-s foglalkozás

Embey-Isztin Gabriella

tanár

egyetem

kémia tantárgy oktatása

Kelemen Ákos

óraadó tanár

főiskola

testnevelés oktatása


Nem pedagógus dolgozóink
szakközépiskolai érettségi
iskolatitkár
szakközépiskola érettségi
pedagógiai asszisztens
Bajai László
szakmunkásképző
karbantartó
Neuprand Anita
középfokú végzettség
takarító
Kardos Anikó
középfokú végzettség
takarító
 
Hitoktatók
Tamás Balázs református hitoktatás
Petyerák Melinda katolikus hitoktatás
Gáspár Botond baptista hitoktatás
 
Pedagógus munkát segítők
Marosfalvi Éva gyógypedagógus
Abai Sándorné gyógytestnevelő
Révészné Fülöp Alíz gyógypedagógus



8. osztály
of: Laufer Tamás

Birszki Vendel
Chrén Máté
Csomó Barna
Gyöngyösi Amanda
Kazár Bence
Kosztolányi Léna Lotti
Maus Milán Manó
Puskás Botond
Száraz Hunor
Szijártó Bendegúz
Tóth Zsombor
Viasz Ádám


7. osztály
of: Hlavati Róbert

Biró Levente
Budai Lia
Csitneki Bíborka
Forgony Liza
Horváth Gergő
Maus Maja
Petykó Luca
Póta Anita
Póta Krisztián
Sallai Nikolett
Sellár Benjámin
Szabó Dániel
Takács Fanni




6. osztály
of: Sárosné Nobik-Nagy Rita

Birszki Orsolya
Englerth Szabolcs
Fehér Emma
Gábriel Virág
Györbiró-Szabó Bálint
Kovács Ábel
Magyar Zalán
Major Csanád
Major Dóra
Major Kata
Nyári Sámuel
Orosz Viktória
Pauliscsák Bálint
Petrik Laura
Szabó-Schmidt Vince
Száraz Merse
Van Der Veen Vince
Viasz Emese

5. osztály
of: Bella Zsuzsanna

Ambrus Endre
Bíró Bianka
Fazekas Hanna
Gyurik Nóra
Hajas Kata
Kovács Emil
Kutyes Kíra
Mároki Míra
Pauliscsák Áron
Salamon Angéla
Sáros Bence
Séllei Botond Gyula
Szabó Ruben
Szirota Kevin
Szücs Dominik
Varga Zsolt
László

4. osztály
of: Káplóczki Beáta

Aradi Abigél
Avar Kincső
Burik Ádám
Császár Luca
Csomó Dorina
Csordás-Sziráki Virág
Frank Laura Ágnes
Hoffman Boglárka
Kalász Nóra
Kata Viktória
Király Emili
Kiss Gergely
Kolláth Kende
Kovács Eszter
Kuzniarski Tomaj
Nagy Emma
Palcsó Virág
Revóczi Csenge
Rittman Ármin
Salamon Hanga
Sonkután Tibor
Szabó Luca
Szabó Ninett
Szabó-Schmidt Janka
Van der Veen Ajsa



3. osztály
of: Keszericze Kármen

Ambrus Ibolya
Balázs Viola
Bátor Noel
Bőgér Patrik
Bőgér Vencel
Csuk Eszter
Győr Bálint
Hoffman Jázmin
Horváth Dániel
Király Vivien
Lakati Attila
Lukács Melinda
Makkai Zalán
Marincsák Mercédesz
Mészáros Márk
Pető Magdolna
Rabecz Péter
Révész Panna
Szabó Réka
Szabó Veronika
Tóth Kristóf
Török Joakim
Viski Bernadett


2.osztály
of: Tarné Drexler Tünde

Agod Anna
Aradi Blanka Johanna
Biró Emese
Chrén Tímea Virág
Csáazár Zente
Csomó Dominik
Holhos Jázmin Lili
Jóföldi Sára Laura
Kata Imre Ádám
Kovács Zsófia Ágnes
Magyar Balázs
Nagy Balázs István
Nyári Bernát Kristóf
Petykó Péter
Sipos Alex Adrián
Sulcz Melissza
Szabó Bence
Szabó Dorina
Szennai Ádám
Tóth Zalán
Török Eduárd
Van der Veen Lelle Ráhel
Varga Botond
Varjasi Barnabás Benjámin
Viski Dávid
Viski Dominik



1. osztály
of: Abai-Molnár Réka

Agod Örs Soma
Bagyánszki Domán
Fazekas Flórián
Foltán Zalán
Galambos Anna
Juhari Anna
Kalász Lőrinc
Kaszás Marcell
Kiss Ervin
Megtért Botond
Mocskonyi Boróka
Palásti Zalán
Revóczi Romina Kiara
Simonyi Janka
Sipos Lotti Odett
Szabó Martin Tádé
Szegletes Botond László
Székely Zsombor
Van Der Veen Sára Boróka
Vörös Hanga





orarend


Szokolyai Cseh Péter Általános Iskola © Minden jog fenntartva! 2014